Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Lysá nad Labem / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 050 do 36 570 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Centrum sociálních a zdravotních služeb-Masarykova Lysá, okres Nymburk. Nástup možný od 1.5.2021. Další informace Vám poskytne Hybler.

Zaměstnavatel: Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
Místo výkonu práce: Lysá nad Labem
Platové ohodnocení: 25 050 – 36 570 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.5.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.

Znalost poskytovaných služeb: pečovatelská služba, denní stacionář, odlehčovací služba, osobní asistence; trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, zdravotní způsobilost a odbornou způsobilost dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Přijetí principu celoživotního vzdělávání.

Garantujeme:
Řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 200 hodin dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi poradí. Práce pod supervizním/odborným vedením.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Hybler
Telefon: 775760676
E-mail: hybler@centrum-podebrady.info

Referenční číslo ÚP: 21095040760
Poslední aktualizace: 19.3.2021

Podobné pracovní nabídky

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. – Městec Králové
19.3.2021 · 25 050 – 36 570 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 17.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů