Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Poděbrady / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 20 080 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. - Poděbrady, okres Nymburk. Nástup možný od 1.6.2021. Další informace Vám poskytne Tomáš Hybler.

Zaměstnavatel: Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
Místo výkonu práce: Poděbrady
Platové ohodnocení: 20 080 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.6.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, odbornou způsobilost dle § 116, zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů: kurz Pracovníka v sociálních službách, SZŠ nebo střední odborné v oboru sociálním (výhodou).

Pracovník v sociálních službách a jeho pracovní činnosti: pomoc při zvládání běžných úkonů v péči o klienta, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím/doprovod klienta např.: městský úřad, k lékaři.

Další činnosti: vedení dokumentace, účast na školeních 24 hod./1 rok, řízení služebního motorového vozidla.

Pracovní prostředí: převážnou část dne tráví pracovník u klientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku.
Pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod., některé služby jsou poskytovány i večer a o víkendech.

Garantujeme: řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 5 týdnů dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou/poradí. Práce pod supervizním/odborným vedením.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Hybler
Telefon: 775 760 676
E-mail: hybler@centrum-podebrady.info

Referenční číslo ÚP: 21445960764
Poslední aktualizace: 26.4.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 6.5.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů