Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Lysá nad Labem / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením 28 320 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. - Lysá nad Labem, okres Nymburk. Nástup možný od 1.7.2024. Další informace vám poskytne Tomáš Hybler, tel.: 775760676, e-mail: hybler@centrum-podebrady.info.

Poznámka zaměstnavatele

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, odbornou způsobilost dle § 116, zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů: kurz Pracovníka v sociálních službách, SZŠ nebo střední odborné v oboru sociálním (výhodou).

Pracovník v sociálních službách a jeho pracovní činnosti:
pomoc při zvládání běžných úkonů v péči o klienta, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím/doprovod klienta např.: městský úřad, k lékaři.

Další činnosti: vedení dokumentace, účast na školeních 24 hod/1 rok, řízení služebního motorového vozidla.

Pracovní prostřední:
Převážnou část dne tráví pracovník u klientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku. Pracovní doba od 07:00 - 15:30 hod., některé služby jsou poskytovány i večer a o víkendech.

Garantujeme:
Řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 5 týdnu dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou.

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
Místo výkonu práce: Lysá nad Labem
Platové ohodnocení: 28 320 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.7.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Hybler
Telefon: 775760676
E-mail: hybler@centrum-podebrady.info

Referenční číslo ÚP: 29381160709
Poslední aktualizace: 15. 5. 2024

Podobné pracovní nabídky

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. – Nymburk
15. 5. 2024 · 28 320 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů