Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Poděbrady / SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA - Odboru výstavby a územního plánování - úsek stavebního řádu

SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA - Odboru výstavby a územního plánování - úsek stavebního řádu

Město Poděbrady nabízí 2 volná pracovní místa v oboru administrativy na pozici SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA - Odboru výstavby a územního plánování - úsek stavebního řádu. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 24 100 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Poděbrady, okres Nymburk. Nástup možný od 1.7.2024. Další informace vám poskytne DiS. Radka Paštiková.

Poznámka zaměstnavatele

Obecná charakteristika pozice: výkon státní správy v rozsahu obecného stavebního úřadu ve svěřeném území; výkon státní správy v rozsahu speciálního stavebního úřadu ve věcech silnic II. a III. třídy, místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací.
Vykonává činnosti požadované stavebním zákonem, vede stavební řízení, vydává stavební povolení, souhlas s ohlášenou stavbou, kolaudační souhlas, souhlas ke zkušebnímu provozu před vydáním kolaudačního souhlasu, rozhodnutí o změnách v užívání staveb a další činnosti dle stavebního zákona.

Místo výkonu práce: Poděbrady
Předpokládaný termín nástupu: po skončení VŘ nebo dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Počet pracovních míst: 2

Platové podmínky: řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (10. platová třída + příplatky dle příslušného nařízení vlády).

Kvalifikační předpoklady:
- splnění kvalifikačních požadavků dle § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon ve znění zákona č. 195/2022 Sb. a zákona č. 152/2023 Sb.,
- splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání dle § 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, a to vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání.

Požadavky zaměstnavatele:
- praxe ve státní správě či samosprávě výhodou,
- osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost stavební řád a vyvlastnění (nebo svědčení o úspěšném vykonání úřednické zkoušky pro obor státní služby, jehož součástí je stavební řád) výhodou,
- orientace v projektové dokumentaci výhodou,
- komunikační schopnosti, iniciativa, spolehlivost,
- uživatelská znalost práce na PC,
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou,
- ochota učit se a dále se vzdělávat.

Lhůta pro podání přihlášky: 17.6. 2024 vč.
Městký úřad Poděbrady (mesto-podebrady.cz) Přesné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na úřední desce Města Poděbrady. Zaslání (pouze) životopisu se nepovažuje za přihlášení uchazeče do výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na volnočasové aktivity, ošatné, eStravenky, indispoziční volno, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Poděbrady
Místo výkonu práce: Poděbrady
Platové ohodnocení: 24 100 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.7.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: DiS. Radka Paštiková

Referenční číslo ÚP: 29443040792
Poslední aktualizace: 27. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů